Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 Bu metinde cenmaxsatis.com,  CenmaX Satış diye anılacaktır.

CenmaX Satış'da  Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanır ?
CenmaX Satış sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.Verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolü gerçekleştirilir. 
Sitemizin güvenliği Dünyaca ünlü web güvenlik kurulusu olan 
Rapid SSLtarafından sağlanmaktadır.
Sitemizin 128 Bit SSL Sertifikası vardır.
SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi CenmaX Satış çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.
CenmaX Satış
 sitesinde kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.
Veri Güvenliği 
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.
Centrum  derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
Veri Paylaşımı 
CenmaX Satış yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler CenmaX Satış 
tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı CenmaX Satış‘da yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

CenmaX Satış Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı

Bu gizlilik ve güvenlik politikası , bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı , CenmaX Satış‘da yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.
CenmaX Satış Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı

Bu gizlilik ve güvenlik politikası CenmaX Satış URL'i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

CenmaX Satış, tüm müşterilere ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

CenmaX Satış'dan satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

CenmaX Satış'dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sipariş sırasında seçtiğiniz nakliye/kargo firması sorumludur.

CenmaX Satış Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklar

 Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak, CenmaX Satış hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.


Kişisel Bilgilerin Güvenliği

CenmaX Satış, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimleri

CenmaX Satış, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, CenmaX Satış alışveriş sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi info@cenmaxsatis.com adresine mail yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı

CenmaX Satış'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, CenmaX Satış'nın yazılı izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz,CenmaX Satış 'nın izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri CenmaX Satış tarafından zaman zaman güncellenmektedir. Yapılan güncellemeleri kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır.